19.11.2012

Kavgalar arzuya engel mi


Sarhoşken sevişmeyi pek sevmediğimi bildiği için tüm gün şarap şişesini uzak tuttu benden. Geceye dair bazı planlarımız vardı. Ama ne olduğunu anlamadan ufak bir şeyden kavga çıktı. İçimizde biriktirdiğimiz çok şey varmış meğer, patladık. Bu sefer alttan almadı.

O kavgalıyken sevişmek istemez. Bazen onun aradığı kadın olmadığımı hissediyorum. Belki daha sakin, uyumlu, onu yormayan bir kadınla daha mutlu olabilir. Benzerini kendim için de düşünüyorum. Ama onu başka bir kadınla mutlu olduğunu düşününce tırnaklarım öyle uzuyor ki…

‘’bitti!’’ dedim. Uzun zamandır ayrılık lafını ağzıma almamıştım. Kararlılığımı görünce özür diledi -ki tek haksız o değildi. Fırsatım olsa biraz uzaklaşırdım, ama başka bir şehirde arkadaşlarında kalıyorduk ve o gece de beraber yatmak zorundaydık.

Gömleğinin kollarını yukarı sıyırdı, bileklerini izlemeyi çok severdim. Ardından bir sigara yaktı, sigara içişini de izlemeyi sevdiğimi bilir. Uzun süreli birlikteliklerin en sevdiğim özelliği, bazı şeyleri söylemeden de anlıyor olması… Öfkeme rağmen o an aklımdan neler geçirdiğimi, kalbimin nasıl hızlandığını çok iyi biliyordu. Aynı oda içinde hiç konuşmuyorduk. Üstümü değiştirirken de bakmayıp arkasını döndü ki çıldırdım.

Sevişmeyip onu şaşırtmayı çok isterdim. Ama bu kadar istiyorken dokunmamayı kendime ceza olarak görüyorum. Tüm düşünceleri kafamdan atıp kucağına çıktım. Sonra da koynunda uykuya daldım, alıştığım gibi. Uyandığımda ise bazı düşünceler dolanıyordu beynimde, hani uzun süreli birlikteliklerin o çok sevdiğim özellikleri bazen korkutuyor beni. Ama her korkumda, tedirginliğimde yanımda olan adama bu durumu anlatamazdım. Onu uyandırıp tekrar seviştim. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder